Snadná půjčka od TOMMY STACHI

Jednoduchá a rychlá půjčka vyřízená během několika minut.

  • Optimální řešení pro každého
  • Blesková výplata peněz
  • Transparentní podmínky
Chci si půjčit
Výše úvěru
10 000 - 150 000 Kč
Splatnost
12 - 60 měsíců
Úrok od
10,1 %
RPSN od
17,9 %

Tommy Stachi půjčka zkušenosti a recenze

Tommy Stachi půjčka mě oslovila především tím, že jsem potřeboval peníze do začátku podnikání. A je pravdou, že ne všechny nebankovní společnosti takovou možnost nabízejí. Až tento nebankovní úvěr mi přišel vhod. Individuální přístup, zajímavé splátkové podmínky a peníze do 22 minut v hotovosti. Ano, přesně taková je Tommy Stachi půjčka, se kterou se mi podařilo rozjet business a peníze už jsem bez problému splatil. Nyní vím, na koho se v případě finanční potřeby obrátit. Vždyť stačí vyplnit jen nezávaznou online žádost a máte po starostech. (Jan L., 42 let, Písek)


Když jsem začala hledat společnost, od které bych si půjčila peníze, věděla jsem jediné. Bude to nebankovní subjekt s férovým jednáním, jasně danými obchodními podmínkami a klientským servisem. Po dlouhém porovnávání se do finále dostala Tommy Stachi půjčka, za kterou jsem dnes opravdu ráda. V první řadě bych nevěřila, že peníze lze získat tak snadno a rychle, o čemž vypovídá i online žádost dostupná na internetu. Příjemný úrok od 10,1 % a hodnota RPSN od 17,9 %. No řekněte sami, nabídne vám nějaká konkurenční společnost něco lepšího? (Pavlína T., 34 let, Jihlava)


Tommy Stachi půjčka mi posloužila pro financování ojetého automobilu. A víte, proč jsem sáhl právě po tomto nebankovním řešení? Protože nabízí úrokové prázdniny a možnost získat peníze nazpět. Ano, díky tomu, že jsem obdržel v práci odměny, mohl jsem ve třetí splátce uhradit zbývající sumu a dostal jsem tak nazpět všechny uhrazené úroky. Dnes využívám Tommy Stachi půjčku podruhé a věřím, že to nebude naposled. Férové jednání této společnosti a její individuální přístup k zákazníkovi mě zkrátka nepřestává ohromovat i po tolika měsících. (Karel V., 31 let, Liberec)


Půjčka vyřízená z pohodlí domova a peníze ihned na ruku. Přesně tohle byl můj požadavek při žádosti o nebankovní úvěr. Ve srovnání mnoha společností vyhrála jediná. Byla to Tommy Stachi půjčka, v rámci níž mi byl garantován velice zajímavý a mnou akceptovatelný úrok. Hotovost do 22 minut, to jsem ještě opravdu nezažila. Navíc s penězi si mohu nakládat dle vlastní libosti, takže je lze využít na cokoliv. Mě osobně posloužily na nákup nové sedací soupravy a část jsem investovala do kuchyně. Nemohu se dočkat, až Tommy Stachi půjčku splatím, protože pak o ni mohu požádat znovu a věřte, že si opět udělám pořádnou radost. (Jana R., 26 let, Tábor)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 48 klientů

Kategorie