PRESTO půjčka

Využijte online žádost právě nyní.

  • Odklady splátek
  • Pojištění schopnosti splácet
  • Rychlé odeslání peněz
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost
12 - 120 měsíců
Úrok od
2,51 %
RPSN od
13,1 %

unicredit bank zkusenosti a recenzce

uniceredit bank zkusenosti a recenzce

Nemám rád zdlouhavé papírování, ať už jde o cokoliv. Když jsem hledal vhodnou půjčku ve výši 100 000 Kč, rozhodně jsem se chtěl vyvarovat jakékoliv administrativě a zdržování. To se mi povedlo při jediné návštěvě UniCredit Bank. Ta mi totiž nabídla PRESTO půjčku s výhodným úrokem a vším, co jsem si doposud jenom přál. Ať už jde o mimořádné splátky, předčasné uhrazení dluhu a mnohé další věci. Příjemné bylo, že jsem mohl čerpat potřebnou finanční sumu v podstatě okamžitě po podpisu velice přehledné a strohé smlouvy. (David J., 25 let, Písek)


Dnes vám jen tak někdo nepůjčí 500 000 Kč na bydlení, jak by si kdo mohl myslet. Mě se to však s manželem podařilo, a to právě u bankovní společnosti UniCredit Bank. Tato suma nám byla schválena v okamžiku, když jsem jako spolužadatele uvedla svého muže. Naše příjmy pak byly dostatečné. PRESTO půjčka přišla ihned na účet a my jsme nemuseli dokládat ani faktury od profinancovaných sum. Jednoduše jsme peníze utratili dle vlastních potřeb a nyní je pohodlně splácíme. Na UniCredit Bank si kromě nízkého úroku cením i velice osobního přístupu. (Iva L., 36 let, Olomouc)


Dnes půjčí mladému žadateli jako jsem já jen málokterá banka, i když už mám po zkušební době. Ojeté auto jsem však potřeboval, abych se mohl dostat do práce. Proto jsem hledal mezi bankovními domy, až jsem narazil na UniCredit Bank. Její PRESTO půjčka přesně vyhovovala mým požadavkům a po krátké konzultaci jsem se dozvěděl, že problém nebude ani s jejím schválení. A opravdu. Peníze jsem měl ještě ten samý den a dnes jezdím do práce celkem zachovalým vozem Škoda Octavia. PRESTO půjčka je úvěrem, který v budoucnu ještě využiji. (Ota P., 19 let, Karlovy Vary)


PRESTO půjčka od UniCredit Bank mě oslovila tím, že jsem si ji mohla přizpůsobit vlastním potřebám. I přesto že nešlo o žádnou závratnou sumu, kterou jsem potřebovala, přišlo mi vhod například pojištění schopnosti splácet. Když jsem se dozvěděla o bezplatných mimořádných splátkách, okamžitě jsem zajásala. Právě nedávno jsem využila i předčasného uhrazení celé dlužné částky, takže aktuálně jsem bez finančních závazků. PRESTO půjčku od UniCredit Bank ale využiji ještě jednou, protože mám zálusk na novou, a hlavně velkou kuchyň na míru. (Pavlína K., 32 let, Praha)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 39 klientů

Kategorie