UniCredit Bank – Refinancování hypotéky

Využijte nízkých úrokových sazeb a refinancujte hypotéku.

  • Přijatelné úroky
  • Značné úspory
  • Bez zbytečných poplatků
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
200 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,69 %
RPSN od
2,01 %

UniCredit Bank zkušenosti a recenze

UniCredit Bank – Refinancování hypotéky je produktem, který bych rád doporučil široké veřejnosti. Právě s tímto novým hypotéčním úvěrem od této banky jsem ušetřil spoustu peněz. Nechal jsem si navrhnout nové splátkové podmínky na konci období fixace. A tento krok se mi jednoznačně vyplatil. UniCredit Bank – Refinancování hypotéky mi bylo přislíbeno s nižším úrokem a společnost dokonce akceptovala můj původní odhad nemovitosti. Když to sečtu všechno dohromady, tak se nelze divit, že jsem se takto rozhodl. Jo, a ještě musím ocenit i velice individuální přístup bankovních úředníků UniCredit Bank Czech Republic nad Slovakia, a.s. (Kamil R., 29 let, Praha)


Když jsem se před několika měsíci rozhodla změnit svou stávající hypotéku, měla jsem několik požadavků. Kromě výhodnějších podmínek jsem chtěla něco zcela jednoduchého, administrativně nenáročného a s příjemnými benefity navíc. To mi zajistila UniCredit Bank – Refinancování hypotéky. Tento produkt mi byl šitý doslova na míru. Dostalo se mi osobního přístupu, docílila jsem nižších měsíčních splátek bez změny výše hypotéky a doby splatnosti a v neposlední řadě jsem s tím vším neměla žádné papírování. UniCredit Bank – Refinancování hypotéky je totiž vyřizováno komplet za vás včetně všech potřebných věcí. (Ivana W., 30 let, Prostějov)


UniCredit Bank – Refinancování hypotéky jsem použil proto, že mi tato banka slíbila mnohem lepší splátkové podmínky, než jaké jsem měl u původního poskytovatele hypotéčního úvěru. Je však pravdou, že pro tuto banku jsem se rozhodl i z mnoha dalších důvodů, jež mohou být pro někoho celkem zásadní. Je to například výhodné pojištění schopnosti splácet. UniCredit Bank – Refinancování hypotéky mě oprostilo od nejrůznějších poplatků, a dokonce jsem nemusel hradit ani nový odhad nemovitosti. Díky tomu jsem své finanční závazky refinancoval bez problému, rychle a snadno. Já jsem tedy maximálně spokojený. (Tomáš H., 42 let, Brno)


Naše původní hypotéka začala už celkem rapidně zatěžovat rodinný rozpočet. Proto jsem se s koncem fixačního období rozhodla, že se musím podívat po něčem jiném. A do oka mi padla UniCredit Bank – Refinancování hypotéky na míru, které jsme s manželem po chvíli studování okamžitě využili. Kdo by také odolat takovým benefitům, jako je akceptace původního odhadu nemovitosti, nízká úroková sazba a velice individuální přístup? UniCredit Bank – Refinancování hypotéky nám bylo nastaveno k obrazu svému, to znamená tak, že jsme si snížili měsíční splátky, víme, že o moc nepřeplatíme, a ještě k tomu máme výhodné pojištění schopnosti splácet. (Daniela L., 34 let, Znojmo)


Když chcete ušetřit na výdajích, musíte pro to něco udělat. A právě s touto myšlenkou jsem se pustil do výměny našeho starého hypotéčního úvěru. UniCredit Bank – Refinancování hypotéky se mi stalo doslova osudovým produktem, s nímž jsem docílil hned několika věcí. Jednou z nich jsou menší měsíční splátky a nízkým úrokem. Dále jsou to transparentnější obchodní podmínky a ve výsledku i možnost předčasného uhrazení závazku. UniCredit Bank – Refinancování hypotéky na míru mi otevřelo oči v tom, že doposud jsem svůj hypotéční úvěr skutečně přeplácel a teprve až nyní mohu začít šetřit. Z mého pohledu tuto službu mohu všem doporučit. (Karel H., 39 let, Prostějov)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo klientů

Kategorie