UniCredit Bank – U Hypotéka

Využijte hypotéku s možností předčasného splacení.

  • Do 90 % hodnoty nemovitosti
  • Online žádost
  • Nízké úrokové sazby
Chci si půjčit
Výše úvěru
200 000 - 20 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,29 %
RPSN od
%

UniCredit Bank zkušenosti a recenze

UniCredit Bank Hypotéka je výhodným bankovním produktem, o čemž se mimochodem přesvědčil před nedávnem i já sám. Potřeboval jsem konečně vyřešit chybějící peníze na bydlení a hle, dostalo se mi až 90 % hodnoty nemovitosti. Splátky jsem si rozvrhl na 30 let a docílil velice nízkého úroku. Ten mi byl poskytnut ve výši 2,39 %, což bylo oproti ostatním bankám bezkonkurenční. UniCredit Bank Hypotéka je zajímavá také tím, že spolupracuje s řadou developerských společností, takže všechno vyřizování a dokončení financování mého budoucího bydlení bylo opravdu jen otázkou krátké chvíle a hlavně, bez mého přičinění. (Otakar F., 31 let, Praha)


Už mě nebavilo platit nájem, a proto jsem se rozhodla, že si koupím vlastní byt. Právě UniCredit Bank Hypotéka se stala mým vyvoleným produktem, jehož potenciál jsem využila v plné míře. Kdybych měla jmenovat několik zásadních kladů, proč jsem se rozhodla zrovna pro tento úvěr, bylo by to následující. Nízká úroková sazba, rychlost vyřízení půjčky a možnost předčasného splacení za velice zajímavých podmínek. UniCredit Bank Hypotéka je podle mě typem půjčky, jíž musí využít naprosto každý potenciální žadatel. Respektive ti, kdo nechtějí přeplácet více než musí, čehož jsem se držela už od samotného prvopočátku hledání vhodného úvěru. (Vlastimila S., 30 let, Brno)


Už delší dobu jsem hledal hypotéku vhodnou na nákup mého vysněného domu. Po srovnání řady bankovních a nebankovních společností byla volba celkem jasná. Je to UniCredit Bank Hypotéka, která mi posloužila v plné míře a přinesla ještě mnohé navíc. Peníze jsem dostal k dispozici hned po podpisu smlouvy a mám až 12 měsíců na jejich čerpání. Splátky si lze rozložit na 30 let a volit můžete mezi fixní nebo variabilní úrokovou sazbou. Podle mě, každý si v tomto směru přijde na to své. UniCredit Bank Hypotéka nebyla ani moc složitá na samotné vyřizování. Ve všem vám totiž pomáhají zkušení bankovní úředníci a cokoliv jde, jako po másle. (Aleš F., 35 let, Prostějov)


Hypotéka na míru a s nízkou úrokovou sazbou. No řekněte sami, odmítli byste takovou nabídku? Já tedy rozhodně ne a dnes nelituji. UniCredit Bank Hypotéka mi pomohla postavit se na vlastní nohy a odstěhovat se od rodičů. Pořídila jsem si cenově dostupný byt za 800 000 Kč, zajistila si přijatelné měsíční splátky a využila i pojištění schopnosti splácet. Dnes už mi nechybí naprosto nic a jsem ve svém. UniCredit Bank Hypotéka vás jako mě může zaujmout například svým rychlým vyřízením nebo absencí jakýchkoliv zbytečných poplatků. Těšit se pak můžete ještě na profesionální a individuální servis se vším všudy. (Zuzana P., 24 let, Opava)


Nová hypotéka na nový dům nebo byt, tak přesně tohle jsem potřeboval všemi deseti. Něco revolučního, co překoná produktové nabídky ostatních bank. A opravdu se tak stalo. UniCredit Bank Hypotéka mi vyšla vstříc ve všem, co jsem od bankovní hypotéky podobného typu požadoval. A musím se přiznat, že jsem ji porovnat s řadou konkurenčních nabídek. Jenže, přidružené bonusy, nízký úrok 2,39 % a předčasné splacení hovoří jednoznačně. Ani já, kdo o všem hodně dlouho přemýšlí jsem na nic nečel a pustil se do vyřizování. UniCredit Bank Hypotéka byla hotová celkem rychle a já měl peníze k dispozici na bankovním účtu. (Filip P., 36 let, Písek)


Nepatřím mezi lidi, kteří se pro cokoliv rozhodnou bez rozmyslu a ihned. Proto mi dalo chvíli času, než jsem poznala produkt UniCredit Bank Hypotéka. Při pročítání obchodních podmínek jsem však byla důsledná, a to se vyplatilo. Zjistila jsem, že mohu celkem bez obtíží získat až 90 % hodnoty nemovitosti. V mém případě se jednalo o bytovou jednotku. K tomu jsem si připočetla splátky na 30 let a úrok od 2,39 %. No, za mě nebylo moc o čem zdlouhavě přemýšlet. UniCredit Bank Hypotéka mi začala být schvalována ihned poté, co jsem vyplnila online žádost. Ani tento proces netrval moc dlouho a já dnes bydlím ve svém. A jsem maximálně spokojena. (Michaela S., 34 let, Domažlice)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 17 klientů

Kategorie