UniCredit konsolidace

Ušetřete na měsíčních splátkách díky konsolidaci.

  • Úroková sazba už od 2,6 %
  • Bonus navíc
  • Vyřízení z domu
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
30 000 - 1 000 000 Kč
Splatnost
12 - 120 měsíců
Úrok od
2,6 %
RPSN od
%

Unicredit zkušenosti a recenze

uniceredit bank zkusenosti a recenzce

Spojit staré půjčky, a ještě se vyhnout zbytečným poplatkům, tak to je nabídka, které jsem neodolal ani já. UniCredit konsolidace mě v první okamžik oslovila tím, že mi přislíbila nízkou úrokovou sazbu od 2,6 % při splatnosti na 84 měsíců. Přiznám se, že takovou nabídku jsem nenašel pravděpodobně v žádném produktovém portfoliu konkurenčních subjektů. UniCredit konsolidace se stala mou jasnou volbou celkem rychle. Výhodný úrok a nižší měsíční splátka potěšily i manželku, jelikož si náš rodinný rozpočet trochu oddechl a začalo nám zbývat více peněz. Z vlastní zkušenosti mohu tento model konsolidace jednoznačně doporučit. (Karel F., 39 let, Praha)


UniCredit konsolidace si mě získala svojí flexibilitou. To, že bankovní společnost za vás vyřídí staré půjčky a nabídne vám novou a výhodnější už jsem tak trochu čekal, ale že si nové splátky přizpůsobím svým potřebám, to mě velice mile překvapilo. UniCredit konsolidace mi dala možnost nastavit si přesný den splatnosti, znovu si rozložit splátky na libovolně dlouhou dobu, a to vše s úrokem od 2,6 %. Nadšen jsem byl také z toho, že pokud bych z nějakého důvodu nebyl schopen aktuální splátku uhradit, lze požádat o její odložení. Bankovní společnost UniCredit Bank je opravdu vstřícným subjektem, u nějž si každý přijde na to své. (Milan U. 29 let, Vyškov)


Kamarádka mi minulý týden poradila, jak ušetřit díky sloučení více půjček najednou. A dnes po uzavření úvěrové smlouvy se s vámi chci podělit o vlastní zkušenost. Ta je ryze pozitivního charakteru. Využila jsem řešení s názvem UniCredit konsolidace. Tato banka mi poskytla velice individuální servis a v poměrně rychlém časovém intervalu vyřídila všechno potřebné za mě. Bez zbytečného papírování, z pohodlí domova a s bezkonkurenčním výsledkem oproti mému současnému stavu. UniCredit konsolidace je spojena s úrokem jen 2,6 % při splatnosti na 84 měsíců, což byl přesně můj případ. Takže já jsem maximálně nadšena. (Barbora I., 31 let, Otrokovice)


Jakou částku chcete sloučit?

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 35 klientů

Kategorie