ViaSMS půjčka

Rychlá půjčka pro ty, kdo chtějí úvěr bez náročného papírování.

  • Online žádost
  • Pro nové klienty 0% úrok
  • Bez ručitele
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
100 - 20 000 Kč
Splatnost
7 - 30 dní
Úrok od
0 %
RPSN od
0 %

ViaSMS půjčka zkušenosti a recenze

ViaSMS půjčka je nebankovním produktem, který využívám zhruba rok. Na počátku všeho mě oslovila první půjčka zdarma pro nové klienty, a to do výše až 8 000 Kč se splatností na 30 dnů. Právě na tomto úvěru jsem si ověřil, jak snadné může být získat peníze rychle a bez otálení. ViaSMS půjčka mi pomohla s uhrazením menších a nepředvídatelných výdajů. Díky krátkodobé splatnosti nikde dlouho nedlužím a velice brzy jsem bez dluhů. Je skvělé vědět, že v případě finanční tísně se máte na koho obrátit, což ViaSMS půjčka dokazuje každým coulem. Vždyť si přečtěte přehledné obchodní podmínky. (Otakar P., 36 let, Brno)


Nikdy bych nevěřila, že mohu obdržet peníze do 20 minut na bankovní účet. Až teprve ViaSMS půjčka mě přesvědčila o tom, že to opravdu jde. Potřebovala jsem narychlo peníze před výplatou, protože zrovna dorazilo vyúčtování za elektřinu. V bance mi tak rychle půjčit nechtěli, proto jsem začala hledat mezi nebankovními poskytovateli. Na plné čáře to vyhrála ViaSMS půjčka, o kterou jsem pořádala prostřednictvím internetového formuláře. Obratem jsem obdržela peníze a vyvarovala se toho, abych se dostala do dluhové pasti nebo musela platit jakékoliv penále. Od teď vím, že v případě krátkodobých úvěrů vždy sáhnu po ViaSMS půjčce. (Drahomíra B., 37 let, Praha)


Když potřebujete půjčit jen několik málo tisíc korun se splatností na jeden měsíc, určitě nechcete shánět ručitele nebo někomu zastavovat svoji nemovitosti. Tak jsem to měl před nedávnem i já. Proto jsem se ve výsledku obrátil na ViaSMS půjčku. Ta byla oproti bankovním domům podstatně dostupnější a její rychlé vyřízení mi doslova vyrazilo dech. Stačilo vyplnil online žádost, vyčkat na zprávu o schválení a doručení peněz. Ty na mém bankovním účtu přistály do 15 minut. ViaSMS půjčka bez ručení mi posloužila na opravu automobilu, který jsem potřeboval mít k dispozici co nejdříve. Takže rychlost byla tím, co jsem oceňoval pravděpodobně nejvíce. (Marek A., 29 let, Karlovy Vary)


ViaSMS půjčka je krátkodobým typem úvěru, kterému jsem před nedávnou dobou naprosto propadla. Líbí se mi, že mohu o peníze žádat z domu, takže neztrácím svůj drahocenný čas. Dále je to rychlost výplaty a transparentní obchodní podmínky. Ty musí díky svému jednoduchému znění potěšit asi taky každého. A víte, co je na všem to nejlepší? S penězi můžete nakládat dle vlastní libosti, takže vás nikdo nekontroluje, za co je utratíte. ViaSMS půjčka při opakovaných žádostech navíc dosahuje výše až 20 000 Kč, takže na své si v tomto směru může přijít naprosto každý. Já jsem se doposud spokojila se sumou do 5 000 Kč. (Karolína A., 31 let, Písek)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 20 klientů

Kategorie