Vyberte si ty správné vánoční půjčky

Datum publikování: 07. 01. 2019
Vánoční půjčky se mohou stát prostředkem, jak splnit tajná přání sama sobě nebo svým blízkým. Když už se rozhodnete vzít si úvěr na Vánoce, důkladně jej promyslete a volte na základě těch správných informací. Pak se vyhnete jakýmkoliv problémům se splácením.
Půjčky na Vánoce v dnešní době už nejsou ničím neobvyklým. Spousta lidí chce udělat radost svým blízkým, a proto si v tento čas půjčují na maličkosti i větší věci. Nežli se pustíte do takového úvěrování, měli byste si dobře uvědomit, zda vám za to vánoční dárky opravdu stojí a jestli vám dluh splatný v řádu několika týdnů až měsíců nebude dělat problémy. Pokud ne, přistupte k výběru té nejvhodnější vánoční půjčky.

Kolik peněz potřebujete?

Vaším odrazovým můstkem by se mělo stát to, kolik finančních prostředků vlastně budete potřebovat. Danou částku mimo jiné spojte i s dalším důležitým údajem. Tím je pochopitelně délka splatnosti. Ta totiž bude rozhodovat o jak, do kdy peníze musíte vrátit a jak velké vám budou vypočítány měsíční splátky. Vždy volte takové, aby po Vánocích nezatěžovaly váš rodinný rozpočet. Vánoční půjčky mohou být s řadou přidružených bonusů a služeb, které vám v případě zájmu přijdou vhod.
  • Pojištění schopnosti splácet.
  • Bezplatné schválení žádosti a vedení úvěrového účtu.
  • Možnost zvyšování a snižování výše měsíční splátky.
  • Předčasné uhrazení půjčky bez sankcí.

Vybírejte na internetu

Velkými pomocníky se vám při volbě vánoční půjčky stanou srovnávací portály, na kterých můžete porovnat hned několik úvěrů najednou. A to na základě nejrůznějších parametrů. Od velikosti půjčky, přes délku splatnosti až po důležitou hodnotu RPSN. Ta vám prozradí, jak vysoké budou roční náklady na vánoční půjčku, a to včetně přidružených poplatků. Roční procentuální sazba nákladů je zkrátka všeříkající. I prostřednictvím internetu můžete dotáhnout proces získání vánoční půjčky. A to skrze online žádost, jejíž vyplnění vám nezabere příliš času a peníze můžete mít na bankovním účtu co nevidět. Rychlost výplaty je obvykle zajištěna díky bezhotovostnímu převodu peněz na bankovní účet. A jaké vánoční bankovní půjčky stojí za to?
  • Minutová půjčka od Equa Bank ve výši 5 000 Kč – 600 000 Kč se splatností na 3 – 120 měsíců.
  • Air Bank půjčka ve výši 5 000 Kč – 900 000 Kč se splatností na 6 – 92 měsíců.
  • Hello půjčka na cokoliv ve výši 20 000 Kč – 1 000 000 Kč se splatností na 6 – 120 měsíců.
I nebankovní sektor je pochopitelně dostatečně bohatý, pokud jde o vánoční půjčky šité klientovi doslova na míru. Zde je několik prověřených a bezpečných úvěrů.
  • Razdva půjčka ve výši 3 000 Kč – 100 000 Kč se splatností na 3 – 48 měsíců.
  • EverydayPlus půjčka ve výši 100 Kč – 50 000 Kč se splatností na 61 dnů až 84 měsíců.
  • Zonky půjčka ve výši 20 000 Kč – 750 000 Kč se splatností na 6 – 84 měsíců.
Vyberte si vánoční půjčku, která vám zajistí krásnější a pohodovější Vánoce a investujte ji do dárků, jež udělají vašim blízkým radost. Vždy to ale musí být s rozvahou.