Výhodná Tesco půjčka bez doložení příjmu

Datum publikování: 03. 12. 2018
Tesco půjčka bez doložení příjmu může být vaše za 30 minut. Výhodný nebankovní úvěr bez složitého papírování a poplatků navíc. Rychlá výplata peněz a přehledné splátkové podmínky, které dělají z Tesco půjčky velice oblíbený finanční produkt.
  Obchodní řetězec Tesco pravděpodobně není třeba komukoliv představovat. Velká spousta lidí v něm bezpochyby denně nakupuje. Věděli jste ale o tom, že tato společnost už delší dobu nabízí svým klientům také profesionální finanční služby? Ano, jde ve své podstatě o nebankovního poskytovatele úvěrů, u něhož máte záruku, že nemůžete šlápnout vedle.

Rychlá půjčka na kartu

Tesco půjčka bez doložení příjmu je v tomto směru hodně flexibilním produktem. Ve své podstatě ji lze označit za revolvingový typ úvěru, protože ji získáte prostřednictvím kreditní karty. Cílová částka je pochopitelně odvislá od celkové bonity klienta. Může to být od 10 000 Kč do 250 000 Kč. A je pravdou, že měsíční splátky nemusí zatěžovat každého. Přesvědčí vás o tom několik níže uvedených příkladů.
  • Tesco půjčka ve výši 10 000 Kč – minimální splátka 419 Kč
  • Tesco půjčka ve výši 80 000 Kč – minimální splátka 1 528 Kč
  • Tesco půjčka ve výši 150 000 Kč – minimální splátka 2 865 Kč

Rychlost na prvním místě

Každá nebankovní půjčka disponuje jistými výhodami, jež vás osloví. Pokud se trochu blíže zahledíte na Tesco půjčku bez doložení příjmu, budou tyto klady celkem jednoznačné. Zvítězí jednoduchost doprovázená rychlostí. Stačí, když využijete praktickou online žádost na internetu nebo při některé z návštěv obchodního řetězce Tesco vsadíte na osobní kontakt s pověřenými pracovníky. Dokonce i výplatu peněz si můžete vybrat dle vlastních potřeb.
  • Peníze na kreditní kartě, a to už do 30 minut.
  • Finanční prostředky převáděné na bankovní účet.
V případě rychlé Tesco máte záruku toho, že se vyhnete jakýmkoliv nežádoucím poplatkům navíc, jež bohužel mají některé nebankovní společnosti. Nebudete platit nic za sjednání, vedení úvěrového účtu ani předčasné doplacení celé dlužné částky. To jsou faktory, které se pozitivním způsobem promítají do vašich celkových úspor s Tesco půjčkou.

Řada příjemných benefitů

Jestliže váháte, zda zvolit výhodnou Tesco půjčku bez doložení příjmu, možná vám napoví ještě další dva bonusy spojené s tímto typem úvěru. Jedním z nich je odklad splátek v okamžiku, kdy nebudete plnohodnotně schopni splácet své finanční závazky. U Tesco půjčky platí, že pokud řádně splácíte šest měsíců vkuse, máte následně možnost na jednu odloženou splátku. Při čerpání vyšší sumy se pak nabízí i možnost pojištění schopnosti splácet. S ním se budete chránit například v období pracovní neschopnosti, v době hospitalizace nebo při ztrátě zaměstnání. Výjimkou dokonce není ani invalidita. Tesco půjčka je určitě zárukou, která na vás čeká právě v prostředí nebankovních poskytovatelů.