Wüstenrot – Hypotéka na pronájem

Vydělávejte na budoucím pronájmu v kombinaci s mírnými splátkami.

  • Uznání příjmů z budoucího pronájmu
  • Ke koupi a rekonstrukci
  • Garantovaná úroková sazba/li>
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - 10 000 000 Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
2,99 %
RPSN od
%

Wüstenrot zkušenosti a recenze

Naskytla se mi jedinečná příležitost investovat do chalupy, kterou bych mohl následně pronajímat. Jediné, co mi chybělo, byly peníze. Proto padla moje volba na bankovní produkt Wüstenrot – Hypotéka na pronájem. Ta mi byla schválena v podstatě obratem, a to především díky tomu, že jsem mohl své budoucí příjmy uznat v rámci celkové bonity. Zároveň s tím jsem obdržel i velice zajímavou úrokovou sazbu. Wüstenrot – Hypotéka na pronájem, to jsou především jistoty a možnost financovat budoucí objekt k pronájmu bez dokládání jakýchkoliv faktur. To je bezkonkurenční model, který je podle mě dostupný naprosto každému. (Luboš F., 38 let, Prostějov)


Wüstenrot – Hypotéka na pronájem je produktem, který mě doslova učaroval. Netušil jsem, že podobným způsobem mohu získat peníze také na nemovitost určenou k pronájmu. Tuto možnost jsem využila při pořizování staršího objektu s několika byty. Už samotný začátek mě mile překvapil, protože jsem nic neplatila za rezervaci finančních prostředků. Navíc banka dokonce proplácí část peněz zpětně. Wüstenrot – Hypotéka na pronájem je poskytována do maximální výše 60 % hodnoty nemovitosti, což mi naprosto vyhovovalo. Vzhledem k tomu, že jsem předložila všechny potřebné dokumenty v krátkém čase, neměla jsem problém se schvalovacím řízením. (Iva R., 35 let, Praha)


Garantovaná úroková sazba a minimum administrativy. Tak přesně taková je Wüstenrot – Hypotéka na pronájem, kterou jsem nedávno získal celkem rychle a pohodlně. To vše se splatností na 30 let a s možností uznat budoucí příjem z pronájmu v rámci schvalovacího řízení. Porovnával jsem hned několik bankovních řešení, ale tohle mi přišlo opravdu nejlepší. Wüstenrot – Hypotéka na pronájem nabízí nejenom nízký úrok, ale výslednou splátku si vlastně přizpůsobíte svým potřebám, a to jsem potřeboval. Nyní už mi nic nestojí v cestě za tím, začít vydělávat na lukrativním pronájmu, takže předpokládám, že úvěr brzy splatím. (Radek O., 40 let, Karlovy Vary)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo 52 klientů

Kategorie