Wüstenrot – ProRefin

Získejte EXTRA úrokovou sazbu od 2,04 %.

  • Pro hypotéky i spotřebitelské úvěry
  • Garantovaná úroková sazba
  • Možnost odečtení úroků z daní
Zobrazit půjčky
Výše úvěru
300 000 - Kč
Splatnost
60 - 360 měsíců
Úrok od
1,49 %
RPSN od
%

Wüstenrot zkušenosti a recenze

Wüstenrot – ProRefin není ničím jiným než efektivní náhradou stávající hypotéky. To mohu nyní potvrdit z vlastní zkušenosti. Zrovna nedávno jsem vyměnil starou hypotéku za novou a musím říci, že za podstatně lepších splátkových podmínek. Wüstenrot – ProRefin je názvem produktu, který mi byl prezentován s nízkou úrokovou sazbu od 2,04 %. Díky některým vybraným službám jsem docílil ještě dalších slev a dostal se na hodně nízké měsíční splátky. Ty nezatěžují náš rodinný rozpočet a já mohu splácet hypotéku bez větších obtíží. Je pravdou, že s tímto řešením jsme s manželkou celkem výrazně ušetřili. (Lukáš U., 35 let, České Budějovice)


Není nad to, když můžete vyměnit starou a nevýhodou hypotéku za novou a lepší. Právě k takovému kroku jsem se rozhodla já. Wüstenrot – ProRefin se mi stalo řešením, jak docílit nižších měsíčních splátek, a to v kombinaci s řadou příjemných věcí. Například jsem upotřebila původní odhad nemovitosti a stačilo jen čestné prohlášení o stavu mého domu. Když pominu výrazně nižší úrok, než jsem měla nyní, tak jsem si oddechla i z pohledu administrativy. Wüstenrot – ProRefin je totiž řešeno na míru. To znamená, že stačí předložit několik základních věcí a vše ostatní už za vás vyřídí zkušení bankovní úředníci. (Jana H., 41 let, Poděbrady)


Konec fixace úrokové sazby u hypotéky je pro mě vždy napínavým obdobím, protože se bojím, abych získal stejné nebo ještě spíše lepší splátkové podmínky, než jsem měl doposud. A tento strach ze mě nedávno spadl. Může za to produkt Wüstenrot – ProRefin. Refinancování hypotéky dle náročných požadavků klienta, které mi vyhovělo do nejmenšího detailu. Dokonce se mi podařilo získat i nějaké peníze navíc, z nichž se chystám provést rekonstrukci části zakoupeného domu. Wüstenrot – ProRefin je produkt s velice nízkou úrokovou sazbou oproti konkurenci. K té se můžete dopracovat díky tomu, že využijete ještě přidružených služeb této společnosti. (David P., 47 let, Karlovy Vary)


Refinancovat stávající hypotéku se rozhodně vyplatí. O tom jsem se nedávno přesvědčil na vlastní kůži. Před podpisem smlouvy jsem samozřejmě věnoval dostatečný čas výběru vhodného adepta, respektive náhrady za můj bývalý hypotéční úvěr. Nakonec jsem našel. Byla to Wüstenrot – ProRefin, se kterou jsem v plné míře nahradil hypotéku a domohl se zajímavé úrokové sazby. Malý úrok mi byl nabídnout dokonce i s možností získat peníze navíc, což jsem opravdu nečekal. Této možnosti jsem ale nevyužil. Wüstenrot – ProRefin je pro mě profesionální volbou, o čemž mě mimo jiné přesvědčily i transparentní podmínky splácení a osobitý přístup zaměstnanců banky. (Adam S., 29 let, Kladno)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

4
4/5
Hodnotilo klientů

Kategorie