Zelená v hotovosti

Získejte peníze v hotovosti až k vám domů.

  • Peníze ihned po podpisu smlouvy
  • Garance celkové ceny
  • Splátkové prázdniny
Chci si půjčit
Výše úvěru
3 000 - 90 000 Kč
Splatnost
12 - 24 měsíců
Úrok od
29 %
RPSN od
126,33 %

Provident – Zelená půjčka zkušenosti a recenze

Provident – Zelená půjčka je finančním řešením, které jsem využil v podstatě nedávno. Potřeboval jsem peníze v hotovosti a o víkendu. To vám ale bohužel neumožní žádná banka. Proto jsem vsadil na tuto možnost a o částku 60 000 Kč si řekl prostřednictvím internetové žádosti. Mile mě překvapilo, jak rychlý byl proces samotného schválení. Poměrně záhy jsem byl kontaktován obchodním zástupcem, se kterým jsem se domluvil na předání peněz u mě doma a o víkendu. Zelená půjčka od Provident je dle mého nesrovnatelná s konkurencí, protože tuhle službu nenabízí pravděpodobně nikdo. (Jan K., 42 let, Prostějov)


Jakéhokoliv úvěrování se poměrně bojím, protože mám takový pocit, že mě chtějí společnosti jednoduše okrádat. Mnohdy to dokazují i jejich složité obchodní podmínky. Svůj názor na poskytovatele jsem však změnila až se společností Provident. Zelená půjčka byla tím zlomovým okamžikem. Po nahlédnutí do přehledné smlouvy jsem nabyla pocitu maximální garance sdělovaných informací. Díky transparentnosti jsem okamžitě volila hotovostní Zelenou půjčku od Provident, kterou nyní pohodlně splácím. Nejlepší na všem je, že peníze vám doručí až domů. (Jiřina A., 46 let, Praha)


Provident – Zelená půjčka mě zaujala tím, že má velice flexibilní podmínky splácení. A mimo jiné i svou hotovostní podobou. Dnes v přemíře nabídek s bezhotovostním převodem na bankovní účet si takový typ úvěru vyberete pouze stěží. Zelená půjčka od Provident je však jiná a daleko lepší. Jednou jsem dokonce využil i splátkové prázdniny, protože zkrátka nezbývaly peníze na řádné splácení. Díky této nadstandardní službě jsem se nedostal do zbytečné dluhové pasti a oprostil se od jakýchkoliv poplatků navíc. Provident – Zelená půjčka je dle mého osobního názoru velkým konkurentem bankovních úvěrů, o čemž se můžete přesvědčit také. (Ivan P., 29 let, Olomouc)


Potřebovala jsem jen 5 000 Kč na pořízení nového robotu do kuchyně. Provident – Zelená půjčka mi vyšla vstříc. Její volba byla jasná už jen minimálně kvůli tomu, že je dostupná v hotovosti. Chtěla jsem peníze ihned popadnout a vyrazit do obchodu. To se mi díky rychlosti vyřízení celé žádosti na internetu vyplnilo. Splátky jsem si nastavila na tři měsíce, takže nijak nezasáhly do mého rodinného rozpočtu. Zelená půjčka od Provident se určitě brzy stane úvěrovým produktem, který opět ráda a s pocitem bezpečí využiji. (Milada L., 24 let, Karlovy Vary)


Řekněte mi, kdo vám dnes půjčí peníze v hotovosti. To jsou samé bankovní převody a podobné věci. O to já ale před měsícem opravdu nestál. Chtěl jsem finance v hotovosti ihned na ruku. Proto u mě zvítězila společnost Provident. Zelená půjčka v jejím podání je přehledná, variabilní a váže se k ní řada zajímavých věcí. Třeba například to, že získáte garanci nulových poplatků navíc při neschopnosti uhradit úvěr včas. Od toho jsou tu totiž splátkové prázdniny, které mě doslova nadchly. Provident – Zelná půjčka mi byla doručena poměrně brzy po vyplnění online formuláře na internetu a po jeho schválení. Částku 50 000 Kč mi přivezl obchodní zástupce o víkendu, což mě na všem překvapilo snad ze všeho nejvíce. (David P., 39 let, Brno)


Provident je licencovanou společností, která si u mě získala důvěru především svými přehlednými a jednoduchými obchodními podmínkami. Když jsem pak zjistil, že nabízí ještě úvěr v hotovosti s názvem Zelená půjčka, téměř vůbec jsem neotálel. Pokud si myslíte, že jsem si šel pro peníze na pobočku firmy, jste na omylu. Požádal jsem skrze online žádost a finance mi byly doručeny obchodním zástupcem. Provident – Zelená půjčka je navíc spojena s garancí a oproštěna od všech zbytečných poplatků. Takže ve výsledku ani příliš nepřeplatím, což mě těší pravděpodobně ze všeho nejvíc. Za mě mohu tento úvěrový produkt rozhodně doporučit. (Petr L., 51 let, Prostějov)


 

Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Chci si půjčit“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

3
3/5
Hodnotilo 29 klientů

Kategorie