Ženy mohou žádat o půjčky na mateřské dovolené

Datum publikování: 04. 03. 2019
Půjčky na mateřské dovolené jsou určeny primárně pro ženy starající se o děti. Samoživitelky a rozvedené dámy, jež chtějí svým dětem dopřát to nelepší. Půjčky na MD jsou primárně poskytovány od nebankovních společností přímo na internetu.

Matky na mateřské dovolené, respektive samoživitelky to nemají v životě zrovna jednoduché. Starost o dítě nebo více dětí, omezený příjem a každodenní povinnosti. Tento životní model je obvykle spojen s nežádoucím rodinným rozpočtem. Tyto ženy se velice často a snadno dostávají do finančních problémů. A to především v okamžiku, kdy například musí jednorázově uhradit nepředvídatelný výdaj. Jakékoliv opožděné platby jsou pak cestou do záhuby.

Jestliže jste v podobné situaci a rády byste se z ní vymanily, existuje pochopitelně řešení, které napadlo bezpochyby spoustu žen. Je to půjčka, o níž však nesmíte žádat v bance, kde vám bude pro nedostatečnou bonitu pravděpodobně zamítnuta žádost. Spoléhat se v tomto směru musíte na nebankovní segment, kde jednoznačně vedou půjčky na mateřské dovolené.

Jak vypadají půjčky na MD?

Tento typ úvěru je primárně určen pro matky na mateřské dovolené. To znamená, že jeho charakter odpovídá menšímu příjmu samoživitelky, popřípadě velikosti přídavků, jež dostává. V zásadě narazíte pouze na jedinou formu takové půjčky, a to je ta krátkodobá. Pokud máte vyšší příjem, dostane se vám možnosti získat i větší úvěry v řádu desítek tisíc korun. Ženy na mateřské dovolené však volí půjčky se splatností do následujícího měsíce. Taková finanční výpomoc, jenž dokáže poměrně rychle vytrhnout trn z paty.

  • Půjčka na mateřské dovolené od 500 Kč do 20 000 Kč, popřípadě výše.
  • Doba splatnosti u krátkodobých úvěrů do 30 dnů, u vyšších částek v řádu měsíců.

Půjčky na mateřské dovolené lze charakterizovat, jako bezúčelové produkty. A co si představit pod tímto pojmem? Třeba to, že s penězi můžete nakládat dle vlastní libosti a lze je využít na cokoliv. Ženy s nimi obvykle financují nečekané výdaje za domácnost nebo pořídí něco svým malým ratolestem. Možností je více než dost.

Splňte základní podmínky půjčky na mateřské dovolené

Abyste se jako žena na MD dopracovala k požadované finanční sumě, musíte provést jediné. Vybrat si vhodného nebankovního poskytovatele a oslovit jej. To lze provést jednoduše, rychle a hlavně důkladně. Stačí, když půjčky na mateřské dovolené srovnáte na tom správném porovnávacím portálu a máte po starostech. Pak stačí vyplnit jen online žádost, předložit několik dokumentů a vyčkat na schválení. Peníze jsou vypláceny v krátkém čase. Obvykle na bankovní účet. A jaké jsou základní podmínky půjčky na MD?

  • České občanství a plnoletost.
  • Pravidelný příjem v odpovídající výši podle toho, jak vysokou částku požadujete.
  • Při bezhotovostní výplatě také vlastní bankovní účet.

Pokud občas nevystačíte s mateřskou nebo rodičovským příspěvkem, nebojte se říci si o peníze na těch správných místech.