Znáte novodobé půjčky lidem od lidí?

Datum publikování: 07. 01. 2019
Půjčky lidem od lidí zažívají v poslední době značný boom. Možnost získat úvěr s výhodným úrokem v podobné výši jako v bance je určitě zajímavé. Poznejte P2P půjčky neboli půjčky od lidí blíže a vsaďte na jejich snadnou dostupnost.
Většina lidí je zvyklá půjčovat si peníze buď v bance nebo od nebankovní společnosti. Takový běžný model úvěrování podle toho, jakým parametrům půjčky dáváte přednost a co je pro vás důležité. Možná to ani nevíte, ale na trhu existuje ještě jeden typ úvěrů. Tyto půjčky primárně spadají do nebankovního segmentu, ale jejich fungování je trochu odlišné. Mnohem bližší vám bude výraz P2P neboli Peer To Peer. Půjčky lidem od lidí, přesně takto by šel charakterizovat tento finanční produkt. Lidé půjčují lidem. Nejde pochopitelně o přímé půjčování mezi osobami, ale celý proces zaštiťuje profesionální nebankovní společnost. Díky tomu se půjčky lidem od lidí pyšní odpovídajícími výhodami.
  • Maximální anonymita
  • Všechnu administrativu za vás vyřizuje nebankovní firma
  • Bez složitého papírování

Výhodná úroková sazba

Pokud bychom měli P2P půjčky škatulkovat podle velikosti úrokové sazby, která v dnešní době zajímá většinu potenciálních žadatelů, zařadili bychom je někam do středu. Půjčky lidem od lidí jsou spojeny s daleko výhodnějším úrokem nežli klasické nebankovní úvěry. V mnohém se přibližují běžným bankám. Ve prospěch půjček od lidí hovoří určitě vyšší flexibilita nežli v bankovním sektoru. Pokud jste plnoletým občanem, máte trvalé bydliště v České republice a pravidelný příjem, můžete si říci o odpovídající částku. Obratem se na vás složí dostatek investorů, nebankovní společnost zajistí transparentní smlouvy a po jejich podpisu obdržíte peníze na bankovní účet. Ano, takhle snadná může být cesta k financím.

Šance pro žadatele i investory

P2P půjčky nabízí pro každého něco. Na jedné straně jsou to žadatelé, jež dostávají jedinečnou příležitost obdržet výhodný úvěr i v okamžiku, kdy je odmítnou banky. Druhou skupinou jsou investoři. Lidé, jež chtějí zhodnocovat své peněžní prostředky se zajímavým úrokem. Stačí, když se rozhodnou investovat právě do připravených žádostí lidí o půjčky. A nebankovní společnost zprostředkovávající tento proces? Ta si z cílové částky pochopitelně uzme jednorázový poplatek, který platí žadatel o finanční sumu.

Vybírejte z profesionální poskytovatelů P2P půjček

Půjčky lidem od lidí jsou stále oblíbenější, a to nejenom kvůli běžným věcem, jako je možnost investovat peníze do čehokoliv, prodloužení termínu splatnosti a podobné záležitosti. Je to vysoká úspěšnost schvalovaných žádostí, díky čemuž si na své přijde doopravdy každý. Neváhejte využít půjčky od lidí a porovnejte je na internetu z pohledu kritérii, jež vám vyhovují nejvíce. Zde jsou nespolehlivější poskytovatelé těchto služeb.
  • Zonky půjčka do výše až 750 000 Kč se splatností na 6 – 84 měsíců
  • Žlutý meloun do výše až 250 000 Kč se splatností na 3 – 60 měsíců
  • Bankerat půjčka do výše až 600 000 kč se splatností na 6 – 72 měsíců
  • Prestito do výše až 1 000 000 Kč se splatností na 1 – 360 měsíců