Znáte půjčky, kde nevadí exekuce?

Datum publikování: 07. 01. 2019
Půjčky, kde nevadí exekuce patří k těm vzácným, protože v dnešní době vám jen málokterá banka dokáže půjčit peníze v takové neblahé životní situaci. Na trhu přitom existují způsoby, jak si půjčit i v exekuci. Stačí pouze vědět, kde hledat.
Exekuční řízení je pojmem, s nímž nechce přijít do kontaktu opravdu nikdo. Bohužel některým se tento proces jednoduše nevyhne, a to kvůli tomu, že nevhodně hospodaří se svými financemi, berou si dluhy, jež nemohou splatit a jsou laxní ke svým úvěrovým povinnostem. Do exekuce se pochopitelně můžete dostat i tak trochu nevědomky či neúmyslně, a to, když vás postihne nějaká špatná životní situace a dluhy se začnou kupit. Exekuce může být v dnešní době uvalena na spoustu věcí. Od platu, přes bankovní účet až po ten nejhorší případ, kterým je pochopitelně nemovitost, respektive střecha nad hlavou. Jestliže vás něco podobného postihlo a vy potřebujete peněžní obnos, abyste se vymanili z existenčně ohrožujících dluhů, nemáte moc na výběr. Do banky nemusíte vůbec chodit, protože ty lidem v exekuci nepůjčují. Využít můžete pouze půjčky, kde nevadí exekuce. A ty je třeba hledat v nebankovním sektoru. Ne každá společnost je natolik benevolentní, že půjčuje takovým klientům, pravdou zůstává, že ji pár bude.

Podoba půjčky v exekuci

Možná byste se divili, ale na trhu najdete hned několik nebankovních produktů odlišného charakteru, jež lze označit za půjčky, kde nevadí exekuce. Níže uvádíme příklady, ve kterých se můžete inspirovat.
  • Rychlé SMS půjčky
  • Hotovostní půjčky
  • Online půjčka v exekuci
  • Nebankovní půjčky před výplatou
Půjčky, kde nevadí exekuce se liší pochopitelně svou velikostí. Nejdostupnější jsou určitě ty krátkodobé, v rámci nichž dokonce nemusíte dokládat ani velikost svého pravidelného příjmu. Jejich výše se pohybuje do 10 000 Kč, maximálně 20 000 Kč se splatností na 30 dnů. Pak jsou tu půjčky do 100 000 Kč, kde už si ani nebankovní společnosti nerisknou to, že byste se zadlužili ještě více a propadli hlubší exekuci a nebudete schopni cokoliv splácet. Proto se připravte na to, že po vás může být vyžadován spolužadatel. V okamžiku, kdy byste chtěli ještě větší půjčky, kde nevadí exekuce už je zapotřebí zástavy nemovitosti. A to pouze té, na níž se nevztahuje exekuční řízení. Ručit lze také nemovitostí třetích osob s jejich souhlasem.

Výběr půjčky na internetu

Tento typ úvěru byste měli hledat především prostřednictvím srovnávacích portálů. Na ověřených místech, kde máte šanci porovnat hned několik nabídek najednou a zjistit, která vám bude poskytnuta v exekuci a jaká je ta nejvýhodnější. Půjčky, kde nevadí exekuce se určitě pyšní svou jednodušší dostupností i přesto, v jaké životní situaci se nacházíte. Jsou oproštěny od zdlouhavé administrativy a ty lepší dokonce neobsahují ani žádné skryté poplatky. Na druhou stranu musíte počítat s trochu vyšší úrokovou sazbou oproti klasickým bankovním půjčkám. Jenže, co můžete čekat v situaci, když jste v exekuci a toto je jediná šance spolehlivého úvěrování?