Zonky – Refinancování

U Zonky získáte lepší splátkové podmínky.

  • Refinancujte bez ručitele
  • Předčasné splacení zdarma
  • Online žádost
Chci si půjčit
Výše úvěru
20 000 - 500 000 Kč
Splatnost
6 - 84 měsíců
Úrok od
3,99 %
RPSN od
4,68 %

Zonky zkušenosti a recenze

Zonky – Refinancování mi pomohlo zbavit se starého dluhu, se kterým byly spojeny především vysoké měsíční splátky. S pomocí této profesionální služby, která mimochodem vlastní licenci od České národní banky se mi podařilo získat úrokovou sazbu jen 3,99 %. A to v poměrně krátkém času, navíc bez nutnosti kamkoliv chodit. Zonky – Refinancování je půjčování peněz od lidí skrze bezpečnou a ověřenou online platformu. Mám dojem, že peníze byly k dispozici asi do druhého dne, takže za mě maximální spokojenost. Dokonce se mi podařilo získat i něco navíc, takže jsem mohl nakoupit další vybavení do bytu. (Radek U., 25 let, Jindřichův Hradec)


Potřebovala jsem se zbavit celkem vysokého dluhu, jenže každý mi nabízel refinancování s ručením. A to se mi opravdu nelíbilo. Nakonec jsem po delším hledání kápla na finanční produkt pocházející z nebankovního segmentu, jež mi vyhovuje ve všech směrech. Je to Zonky – Refinancování půjček na míru, o které jsem požádala prostřednictvím praktické online žádosti. Výsledek na sebe nenechal dlouho čekat, a hlavně jsem obdržela úrokovou sazbu 3,99 %. Ta byla oproti původním 7 % opravdu nízká, takže si asi dokážete představit, kolik peněz jsem ušetřila. Musím říci, že jsem se Zonky – Refinancováním hodně spokojená. (Alena O., 42 let, Písek)


Proč shánět nějakého ručitele nebo zastavovat nemovitost, když chcete jen refinancovat starou půjčku? To mi nebylo jasné, a proto jsem začal pátrat po produktu, který s takovou povinností nebude spojen. Nakonec padla volba na Zonky – Refinancování, kde jsem se mimo jiné domohl i úrokové sazby 3,99 %. Kromě toho vše proběhlo bez zbytečného papírování a nemusel jsem chodit nikam na pobočku společnosti. Co se mi také líbí je fakt, že když projevím zájem, obdržím možnost předčasného splacení zcela zdarma. Zonky – Refinancování zkrátka není spojeno s žádnými zbytečnými a skrytými vícenáklady, čehož si hodně vážím. (Roman S., 35 let, Opava)


Když refinancovat, tak opravdu rychle a bez otálení. Přesně takový model jsem nedávno zažila u Zonky – Refinancování, kde se mi dostalo velice rychlé a vstřícné odpovědi na moji online žádost. Na mé staré dluhy se mi díky dostatečné bonitě složili ostatní investoři velice rychle. Přiznám se, že takovou rychlost jsem ve výsledku ani nečekala. To, že mi odpadla složitá administrativa beru jako velice příjemný bonus. Zonky – Refinancování je navíc poskytováno do výše až 500 000 Kč, takže na své si v tomto ohledu přijde doopravdy každý. Já osobně jsem využila maximální dobu splatnosti na 7 let a dnes nemusím řešit vysoké splátky. (Iva P., 36 let, Jihlava)


Když mi před nedávnem kamarád říkal, ať si půjčím na refinancování, moc jsem této informaci nevěnoval pozornost. To byla ovšem chyba, což jsem zjistil následující den po prostudování smluvních podmínek. Zonky – Refinancování se stalo mým cílem, protože právě tam vám přislíbí úrokovou sazbu jen 3,99 % a zajistí optimální měsíční splátky. Peníze do dvou dnů, vyřízení za pomoci online žádosti, ale i bezplatné předčasné splacení. Znáte snad lepší způsob, jak ušetřit peníze? Já od té doby doporučuji Zonky – Refinancování naprosto každému, protože s klidným svědomím a dle mých zkušeností mohu toto řešení jen doporučit. (David L., 35 let, Brno)


O Zonky s.r.o. jsem už slyšela, ale vůbec jsem této společnosti nevěnovala pozornost. Až do té doby, než jsem zjistila, kolik vlastně přeplácím kvůli staré půjčce. Proto jsem se rozhodla pro Zonky – Refinancování úvěru na míru. Přislíben mi byl podstatně menší úrok 3,99 %, což se samozřejmě mělo promítnout do menších nákladů na půjčku. A opravdu tomu tak bylo. Zonky – Refinancování mi snížilo nejenom splátku, ale nabídlo i řadu dalších věcí. Jednou z nich bylo například předčasné splacení nové půjčky zcela zdarma. Nyní vím, že refinancovat se rozhodně vyplatí. A to určitě každému, protože půjčky lze nahradit v celkové výši od 20 000 Kč do 500 000 Kč. (Milada R., 31 let, Vyškov)


Kolik si chcete půjčit

Jak požádat

Klikněte na „Mám zájem“.
Vyplňte online formulář.
Odešlete vyplněný formulář a počkejte na další informace.

Hodnocení půjčky

5
5/5
Hodnotilo 698 klientů

Kategorie